Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/etliyemektarifi/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3215

Yasal Uyarı

Telif hakları ve alıntı

Etli Yemek Tarifinde yayınlanan tüm içerik ve site kodlarına ilişkin tüm haklar(kopyalama, çoğaltma, işleme, yayma) Etli Yemek Tarifi’ne aittir. İçeriğin asıl sahipleri ile Etli Yemek Tarifi arasında yapılan sözleşme hükümleri saklıdır.

Etli Yemek Tarifi içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı müddetçe site içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır. Söz gelimi bu yasağa WordPress Yirmi Ondört adlı temasının düzenlenmiş haline ait tüm özel kod ve yazılımların tamamı veya bir kısmı hiçbir şekilde kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Kullanıyor olduğumuz arayüzün tüm özel kod ve yazılım içeriği www.tematasarimi.com sitesine aittir. Bu konuda izin ve tüm yasal haklar Tema Tasarımı sitesine aittir. Web sitemizde bulunan diğer eklenti, tasarım, görsel öğe, yazılım ve orijinalinden farklı olarak özelleştirilmiş her öge izinsiz alınamaz, kullanılamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, duyurulamaz, kopyalanamaz, paylaşılamaz ve her hangi bir şekilde ticari amaçla pazarlanamaz. Pazarlama ve tüm ticari haklar özel kodların sahibi olan www.tematasarimi.com sitesine aittir.

Etli Yemek Tarifi’nin dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkı saklıdır.